Sendgrid (1.1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
