Sendgrid (1.1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: To
oc: A

en: Send
oc: Mandar

en: API key
oc: Clau API

en: About
oc: A prepaus

en: Text format
oc: Format de tèxte
