Sendgrid (1.1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Mail
vi: Thư

en: To
vi: Đến

en: Send
vi: Gửi

en: API key
vi: khóa API

en: About
vi: Giới thiệu

en: Text format
vi: Định dạng văn bản

en: Reply-To
vi: Trả lời cho
