Sendgrid (1.0.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Mail
sv: E-post

en: To
sv: Till

en: Send
sv: Skicka

en: logs
sv: loggar

en: About
sv: Om

en: Text format
sv: Textformat
