SendGrid Integration (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: Filename
be: Назва файла

en: Mail
be: Пошта

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Spam
be: Спам

en: Browser
be: Браўзер
