SendGrid Integration (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Date
fil: Petsa

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
