SendGrid Integration (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Date
tr: Tarih

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Mail
tr: Posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Attachments
tr: Ekler

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Extension
tr: Uzantı

en: Message ID
tr: İleti ID'si
