SendGrid Integration (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Mail
vi: Thư

en: To
vi: Đến

en: Clicks
vi: Nhấn

en: API key
vi: khóa API

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Authentication
vi: Xác thực

en: From name
vi: Tên người gửi

en: Reply-To
vi: Trả lời cho

en: Device
vi: Thiết bị
