SendGrid Integration (8.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mail
sr: Пошта
