SendGrid Integration (8.x-2.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Mail
jv: Surat

en: To
jv: Marang
