SendinBlue (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Login
ja: ログイン

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Statistics
ja: 統計

en: Email
ja: メール

en: status
ja: 状態

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Fields
ja: フィールド

en: module
ja: モジュール

en: Messages
ja: メッセージ

en: Lists
ja: リスト

en: Permissions
ja: 権限

en: Email confirmation
ja: メール確認

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Form
ja: フォーム

en: Subscription
ja: 配信登録

en: Display Mode
ja: 表示モード

en: Add Form
ja: フォームを追加
