SendinBlue (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Login
ru: Логин

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: settings
ru: настройки

en: Label
ru: Метка

en: Statistics
ru: Статистика

en: status
ru: статус

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Required?
ru: Необходимо?

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Contacts
ru: Контакты

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Fields
ru: Поля

en: API Key
ru: Ключ API

en: module
ru: модуль

en: Messages
ru: Сообщения

en: Lists
ru: Списки

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Email confirmation
ru: Подтверждение почтой

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Edit Form
ru: Изменить форму

en: Form
ru: Форма

en: Subscription
ru: Подписка

en: My Account
ru: Мой профиль

en: The email address is invalid.
ru: Этот адрес эл.почты неверен.
