SendinBlue (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet

en: Statistics
sq: Statistikat

en: status
sq: gjendja

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: module
sq: moduli

en: Permissions
sq: Të drejta

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.
