SendinBlue (8.x-1.6) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn
