SendinBlue (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: settings
hu: beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Email
hu: E-mail

en: status
hu: állapot

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Fields
hu: Mezők

en: API Key
hu: API-kulcs

en: module
hu: modul

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Lists
hu: Listák

en: Email confirmation
hu: Megerősítés e-mailben

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Form
hu: Űrlap

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: You have
hu: ehhez a fiókhoz

en: My Account
hu: Saját adatok

en: General error message
hu: Általános hibaüzenet

en: A unique machine-readable name for this list. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név ehhez a listához. Csak kisbetűket, számokat és alulvonásokat tartalmazhat.

en: The email address is invalid.
hu: Az e-mail cím érvénytelen.

en: Submit Button Label
hu: Elküldés gomb címkéje

en: Subscription confirmed
hu: Feliratkozás megerősítve

en: Signup Forms
hu: Feliratkozási űrlapok

en: Display Mode(s)
hu: Megjelenítési módok

en: The title for this signup form.
hu: Ennek a feliratkozó űrlapnak a címe.

en: Add Form
hu: Űrlap hozzáadása

en: This does not effect Signup Blocks: only Pages.
hu: Ez nem érinti a feliratkozási blokkokat, csak az oldalakat.

en: Signup form @name has been saved.
hu: @name feliratkozási űrlap elmentve.

en: Page Access
hu: Oldal elérés

en: Add signup Form
hu: Feliratkozási űrlap hozzáadása

en: View Signup Forms
hu: Feliratkozási űrlapok megtekintése

en: Add Signup Forms
hu: Feliratkozási űrlapok hozzádása

en: Edit Signup Forms
hu: Feliratkozási űrlapok szerkesztése

en: Delete Signup Forms
hu: Feliratkozási űrlapok törlése
