SendinBlue (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Login
sv: Logga in

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: settings
sv: inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Statistics
sv: Statistik

en: Email
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Page
sv: Sida

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Fields
sv: Fält

en: API Key
sv: API-nyckel

en: module
sv: modul

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Lists
sv: Listor

en: Email confirmation
sv: E-postbekräftelse

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Form
sv: Formulär

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: You have
sv: Du har

en: My Account
sv: Mitt konto

en: The email address is invalid.
sv: E-postadresen är ogiltig.
