Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ
