Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Remove
ca: Elimina

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Module
ca: Mòdul

en: To
ca: Per

en: Template
ca: Plantilla

en: Key
ca: Clau

en: Templates
ca: Plantilles

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: - Select -
ca: - Selecciona -
