Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: To
kk: Қайда
