Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Key
km: សំខាន់

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
