Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Remove
nn: Fjern

en: Settings
nn: Innstillingar

en: To
nn: Til

en: Send message
nn: Send melding
