Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Remove
ru: Удалить

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Module
ru: Модуль

en: To
ru: Кому

en: Template
ru: Шаблон

en: Key
ru: Ключ

en: API key
ru: API-ключ

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Template ID
ru: ID шаблона
