Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Remove
sr: Уклони

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Template
sr: Шаблон

en: Templates
sr: Шаблони

en: Send message
sr: Пошаљи поруку
