Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Remove
ar: حذف

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Module
ar: الوحدة

en: To
ar: إلى

en: Template
ar: القالب

en: Key
ar: المفتاح

en: Templates
ar: القوالب

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: - Select -
ar: - اختر -
