Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Module
cs: Modul

en: To
cs: Komu

en: Template
cs: Šablona

en: Key
cs: Klíč

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: - Select -
cs: - Vyberte -
