Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Module
pl: Moduł

en: To
pl: Do

en: Template
pl: Szablon

en: Key
pl: Klucz

en: API key
pl: Klucz API

en: Templates
pl: Szablony

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Template ID
pl: ID szablonu

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail
