Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Remove
ro: Elimină

en: Settings
ro: Setări

en: Module
ro: Modul

en: To
ro: Către

en: Template
ro: Șablon

en: Key
ro: Cheie

en: API key
ro: Cheia API

en: Templates
ro: Şabloane

en: Send message
ro: Trimiteți mesaj

en: - Select -
ro: -Selectați-
