Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Remove
th: เอาออก

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: To
th: ถึง

en: Key
th: คีย์

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
