Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Remove
af: Verwyder

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: To
af: Aan
