Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Remove
bg: Премахни

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: To
bg: До

en: Template
bg: Шаблон

en: Key
bg: Ключ

en: Send message
bg: Изпрати съобщение
