Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Settings
et: Seaded

en: Module
et: Moodul

en: To
et: Kellele

en: Template
et: Mall

en: Key
et: Võti

en: Send message
et: Saada teade

en: - Select -
et: - Vali -
