Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Remove
fa: حذف

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: Module
fa: ماژول

en: To
fa: به

en: Template
fa: قالب

en: Key
fa: کلید

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: - Select -
fa: - انتخاب -
