Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Remove
fr: Retirer

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: To
fr: À

en: Template
fr: Gabarit

en: Key
fr: Clef

en: API key
fr: Clé d'API

en: Templates
fr: Modèles

en: Send message
fr: Envoyer le message

en: - Select -
fr: - Sélectionner -
