Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Remove
hr: Ukloni

en: Settings
hr: Postavke

en: Module
hr: Modul

en: To
hr: Za

en: Template
hr: Predložak

en: Key
hr: Ključ

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Template ID
hr: ID predloška
