Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: To
hy: Ում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
