Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Module
is: Eining

en: To
is: Til

en: Template
is: Sniðmát

en: Send message
is: Senda skilaboð

en: - Select -
is: - Velja -
