Sendwithus integration (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Module
lt: Modulis

en: To
lt: Iki

en: Template
lt: Šablonas

en: Key
lt: Raktas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
