Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: To
ne: लाई

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
