Sendwithus integration (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Remove
pt: Remover

en: Test
pt: Teste

en: Settings
pt: Configurações

en: Module
pt: Módulo

en: To
pt: Para

en: Template
pt: Modelo

en: Key
pt: Chave

en: API key
pt: Chave da API

en: Send message
pt: Enviar mensagem

en: - Select -
pt: - Selecione -
