Sentiment Analysis (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Time
be: Час

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Bundle
be: Набор

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
