SEO Analyzer (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: characters
el: χαρακτήρες

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Analysis
el: Ανάλυση
