SEO Analyzer (1.0.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: seconds
ro: secunde

en: characters
ro: caractere

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Analysis
ro: Analiză
