SEO Analyzer (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: characters
fa: حروف

en: Analysis
fa: تحلیل
