SEO Analyzer (1.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Analysis
te: విశ్లేషణ
