SEO Analyzer (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ
