SEO Analyzer (2.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Frequency
cs: Frekvence

en: seconds
cs: sekund

en: characters
cs: znaky

en: Percentage
cs: Procenta

en: Analysis
cs: Analýza
