SEO Analyzer (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: characters
he: תוים

en: Analysis
he: ניתוח המידע
