SEO Analyzer (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: characters
ku: هێما
