SEO Analyzer (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: characters
lv: simboli

en: Analysis
lv: Analīze
