SEO Analyzer (2.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Frequency
fr: Fréquence

en: seconds
fr: secondes

en: times
fr: fois

en: characters
fr: caractères

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Analysis
fr: Analyse

en: Meta description
fr: Méta description
